קטגוריות
הבלוג שלי

צעדים נכונים לרכישה מוצלחת של נעליים

בעידן של היום רובנו הגדול רוכש יותר ממוצר אחד ביום, בין אם מדובר במוצרי מזון בסיסיים ועד אל פריטי לבוש או מוצרים טכנולוגיים שונים. אך כאשר מדובר ברכישה מוצלחת של נעליים, ישנם כמה טיפים יעלים שיוכלו להפוך את הקנייה שלנו מ"טובה" ולנעל בה אנו משתמשים פעם באף פעם אל נע מוצלחת וחביבה מבין שאר הזוגות. חלק המדגשים רלוונטיים עבור נעלי עור וחלק יוכלו להיות רלוונטיים לכל זוג נעליים שנבקש לרכוש, בין מדובר בשעת מדידה לא נכונה ועד אל הצבת מטרה ברורה של איזו נעל אנו לא רק מבקשים אלא גם צריכים.

להגדיר את השימוש ומה לקחת בחשבון?

כמו לא מעט פריטי לבוש ומוצרים שנבקש לרכוש, חשוב שגם בעת רכישה של נעליים נציב את הגדרת השימוש שנבקש לעשות עם הרכש החדש. אל שימוש זה כמובן יש לקחת בחשבון את מזג האוויר הנוכחי ואפילו את השעה בה נמדוד את הרגל, שכן בחודשי החורף נזדקק לנעליים שלא רק יעניקו כיסוי מלא לרגל(או שלא) אלא שגם יספקו עמידות אל מול מזג אוויר גשום. שנית חשוב לזכור כי בשעות הבוקר כלי הדם עדיין לא עובדים בצורה מלאה, לכן הרגליים בשעות הבוקר יעניקו לנעליים החדשות עוד מידה או חצי מידה מיותרים. בנוסף חשוב גם להתאים את הנעליים לשימוש שנבקש לעשות בהם כמו אירוע מיוחד, שימוש יומי, טיולי טבע וכו.

לטנגו צריך שניים

צעד לא פחות חשוב ברכישה של נעליים הוא כמובן מדידה נכונה של הנעל, השתדלו לא להישען על אמירות חסרות היגיון כמו: "הנעל תתרחב" ו"נעל אחת זה מספיק". השתדלו לנסות זוג נעליים ולא נעל אחת בעת המדידה של זוג חדש, להסתובב איתן מעט בחנות ובמידה וההליכה לא נוחה נוכל להחליף עוד בחנות. לכן גם בחירת הנעל חשוב שתיעשה לא בחיפזון, אלא באורך רוח וכבוד לפריט החדש שמיועד אל ארון הנעליים. כמו כן בכדי להפוך את הבחירה לאופטימלית ביותר, מומלץ שלא לבצע רומנטיזציה מוגזמת לזוג הנעליים שנבקש לקנות. ראשית כי דגם זה עלול להיות מבסיסו לא תואם לסוג כף הרגל שיש לנו, שנית במידה ואכן נרכוש זוג שכזה הוא עלול לפצוע את כפות הרגליים בצורה קבועה. תתחילו עם הנעליים כאן https://fashionclub.co.il/