קטגוריות
הבלוג שלי

טפטים לחדרי נוער

עיצוב של חללי הבית עלול להפוך עבור רבים מאיתנו לכאב ראש לא קטן, בין אם מדובר בפינות אוכל ועד אל חדרי אירוח וכמובן שמעל לשלל העיצובים הללו, נבקש גם לבצע עיצוב כללי אשר יוכל לחבר את כלל החדרים. לכן בשנים האחרונות נוכל למצוא לא רק עוד כלים משמעותיים לעיצוב הבית ולעיצוב החללים באזורים שונים, אלא גם נוכל למצוא ולהשתמש במגוון טפטים ייעודים עבור חדרי נוער ושאר חללי הבית. כך בעצם נוכל להעניק לא רק עיצוב ייחודי לכל חלל ובפרט לחדרי הילדים, אלא גם לייצר עיצוב כללי (אחיד או משתנה)  לשאר החללים.

לעצב חדר עבור מתבגרים

עיצוב חדרי הילדים והמתבגרים עלול להפוך למשימה לא קלה, בין אם מדובר בנערה מתבגרת או בנער מתבגר, ככל הנראה שנתבקש בעיצוב חדריהם לא רק להתפשר אלא גם לבצע לא מעט התאמות. על כן השימוש בטפטים עבור חדרים של מתבגרים, יכול להפוך לאחד הפתרונות המעולים ביותר כשמבין שלל הדוגמאות נוכל לבחור בטפטים בסגנון תלת ממד, בטפטים המציעים נופים מרוחקים ועד אל מקומות פנטסטיים. סגנון פופולרי במיוחד ובעקר בקרב הגברים הצעירים, אלו הם טפטים סגנון גרפיטי על קירות לבנים, כשהדוגמאות לטפטים אלו נעות בין גרפיטי צבעוני במיוחד ועד אל ציורי קיר מרתקים. מאידך טפטים לחדרי נוער יכולים להעניק עוד מגוון רקעים מרהיבים, החל מגלקסיות בתקרה או בכל החדר ועד אל מפות עולם ואפילו ציורי חיות.

לא רק חדרי נוער אלא גם ילדים

הטפטים הצליחו לעשות קאמבק דיי מוצלח, כאשר הם מאפשרים עיצוב משמעותי ומרתק גם עבור חדרי השינה של הילדים הקטנים בבית. טפטים אלו יכולים להיות עדינים במיוחד עם צבעים רכים ואיורים נעימים לעין, בין טפטים עם לבבות בצבעי פסטל עדינים ועד אל צבעי מרשמלו וציורים של חדי קרן. מצד שני אם נבקש לבצע התאמה גם בין רצון הילדים לעיצוב, נוכל לשלב גם טפטים בסגנון של מגרשי כדורגל, צורות מיסטיות, וכמובן טפטים צבעוניים המשלבים כתמי צבע, מטוסים, חיות ועוד מגוון עיצובים שונים המתאימים לכל חדר. אפשר לקרוא עוד כאן https://tapetim.co.il/roomtype/%D7%A0%D7%95%D7%A2%D7%A8