קטגוריות
הבלוג שלי

התחדשות עירונית רמת השרון

בכל הארץ ניתן להרגיש לא רק את הצפיפות במגוון תשתיות ואת הביקוש הגבוהה לדירות אלא גם את הליך ההתיישנות של מבני מגורים מיושנים יותר, החל מהעיר באר שבע ועד אל קריית שמונה בצפון. על כן תוכנית של התחדשות עירונית מאפשרת "הזרמה" של דם חדש אל אותן שכונות וותיקות, כאשר אחת הערים הנהנות מתוכניות בנייה חדשות היא כמובן העיר רמת השרון. העיר שלוקחת ברצינות את התוכנית להתחדשות עירונית בעיר, נעה בין שכונות קשות יום ועד אל אזורים מבוקשים במיוחד ומאפשרת לא רק בנייה מחודשת של מבני מגורים אלא גם של חידוש של שטחים ציבוריים.

התחדשות עירונית רמת השרון – מסוקולוב ועד לאוסישקין: מבין הפרויקטים המעניינים אשר אמורים להתקיים בעיר או כבר מתקיימים נמנה גם פרויקט "אורבך 4" אשר קיבל היתר בנייה לא מזמן ומציע תמהיל דירות מעניין במיוחד. ראשית מדובר באזור בעל יתרונות רבים, החל מקרבה אל רחובות מרכזיים בעיר ועד אל סביבת מגורים שופעת באזורי בילוי ומוסדות חינוך מצוינים. הפרויקט מציע דירות גן, דירות 2 חדרים, 3, 4 וחמישה חדרים כאשר עיצוב הבניין נעשה בסגנון "בוטיק" עם רמת גימור גבוהה גם בפנים וגם בחוץ. פרויקט נוסף באזור מתמקם ברחוב ביאליק 38 ואמור להכיל כ24 דירות חדשות ונעשה תחת תוכנית של "הריסה ובנייה". בבניין זה נוכל למצוא מחסן לכל דירה, חנייה לכל דירה בחניון תת קרקעי וכמובן מפרט טכני עשיר ומפנק לכל דייר.

פרויקטים מפנקים בלב השרון

לצד הפרויקטים שכבר הזכרנו מעל ישנם עוד כמה פרויקטים לא פחות מפנקים ומרהיבים, הראשון ממוקם בחורב בראשית 7 והוא מציע בניין חדש בן 7 קומות ו24 דירות. בין שבע הקומות בבניין זה נוכל למצוא דירות מפנקות במפרטים עשירים ועכשוויים, לצד בנייה ברמה גבוהה עם תקרות גבוהות, כניסה מפוארת ללובי ועוד.
פרויקט מפנק גם כן נמצא ברחוב "אביב הנצח" 41 וגם הוא מתקיים תחת תוכנית הריסה ובנייה, בו נוכל למצוא בניין בן 8 קומות וכ28 דירות מפנקות. מבין הדירות המצוינות בפרויקט זה נוכל למצוא דירות גן, דירות 4 ו5 חדרים וכמובן מרפסות מרהיבות שיתנו לנו להנות מהנוף הירוק שבסביבה.