קטגוריות
הבלוג שלי

כרטיסים לוותיקן ללא תור

ישנם לא מעט מקומות בעולם שעבורם נעמוד בתור ארוך, מזיע או מקפיא למשך שעות ארוכות כאשר בחלקם אף נהיה מוכנים לזמן המתנה ממושך מראש ולעיתים לא. אחד המקומות היותר מתויריים באיטליה ובעולם כולו הוא לא אחר מאשר כנסיית הוותיקן, בה ניתן לצפות בעשרות אלפי יצירות אומנות שונות, לחזות בהתפתחותן של ז'אנרים בפיסול, ציור ובעיקר לחזות בבנייה יוצאת דופן בה ניתן לצפות רק במדינת הוותיקן. המדינה הממוקמת במדינת איטליה, מושכת אליה מידי שנה מיליוני נוצרים מאמינים ועוד מיליוני בני אדם מסביב לעולם ובשל כך תורי הכניסה אל הכנסייה המרכזית בעולם עלולים לגבות מאיתנו זמן לא קטן מהטיול.

שפע של יצירות והיסטוריה

מדינת הוותיקן ממוקמת בעיר רומא, היא נחשבת לבין אתרי התיירות המבוקשים בעולם ומשמשת כמקום מושבו של האפיפיור, נתון המושך אליו מיליוני מבקרים מידי שנה. בנוסף לזאת בוותיקן נוכל להתפעל ממעל ל20 אלף יצירות אומנות שונות ומגוונות, הכוללים פריטים ארכיאולוגים, פסלים בעלי שמות עולמים, מוזיאונים מרהיבים, גלריות מרשימות וחדרים מלאי אומנות ויצירה מכל הסוגים והסגנונות. ובשל הכמות הכל כך גדולה של יצירות וגם בשל הרצון של מאמינים נוצרים מעל העולם להיות קרובים אל מנהיגם הרוחני, התורים לוותיקן יכולים להתארך שעות גם בימים בהם הוותיקן פתוח לקהל הרחב לתפילה המונית.

כרטיסים לוותיקן ללא תור – איך זה עובד?

אתריים מרכזיים בעולם הצליחו להתייעל בשנים האחרונות לא רק דרך קיצור התורים, עמדות בידוק ועוד מגוון אמצעי בטיחות שונים לבדיקה שגרתית של הקהל הרחב, אלא עושים זאת גם דרך רכישת כרטיסים מראש באתרי האינטרנט השונים – https://north-italy.co.il/%D7%A8%D7%95%D7%9E%D7%90/%D7%94%D7%95%D7%95%D7%AA%D7%99%D7%A7%D7%9F/%D7%94%D7%9E%D7%95%D7%96%D7%99%D7%90%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%A9%D7%9C-%D7%94%D7%95%D7%95%D7%AA%D7%99%D7%A7%D7%9F . את הכרטיס ניתן לרכוש כיום דרך אתרים מאובטחים וייעודים לרכישת כרטיסים לאטרקציות בוותיקן ובאיטליה עצמה, כאשר את הכרטיסים עצמם לא נצטרך להדפיס או לסחוב עימנו ממקום למקום אלא נוכל להציג אותם בצורה קלה ומהירה דרך הטלפון שלנו. את האישור לתשלום נוכל לקבל לכותבת המייל שלנו, וכל שנצטרך הוא לבחור את היום המבוקש בו נרצה לטייל בוותיקן, את מספר הכרטיסים ופשוט לשלם.

לא לבזבז את הזמן לחינם

כאשר אנו בטיול ככל הנראה נרצה לצפות ולהיות בכמה מקומות ויעדים תירותיים, על כן היכולת לרכוש כרטיסים ובמיוחד לאזורים כל כך מרכזיים אמורים לעזור לנו לנצל את זמן החופשה שלנו בצורה הרבה יותר אפקטיבית ולחסוך לא מעט זמן המתנה. לכן ההמלצה לרכישת כרטיסים לוותיקן בצורה מקוונת וללא תור, תהיה מומלצת לכל מטייל. מאת נטע גימפל