קטגוריות
הבלוג שלי

מי הבוס? אבא מטפלת

אבא מטפלת היא סדרת טלויזיה לילדים שבה יובל סמו הענק הוא אבא חד הורי לילדה מקסימה והוא מוצא עבודה כאופר כשהוא מחופש לאישה.

יובל סמו עושה את התפקיד בסדרה הזאת בצורה מאוד חיננית ומצחיקה והילדה שמשחקת איתו ממש מהממת.

כל הרעיון של ילדים עשירים עם הורים שחיים בללה-לנד שמחפשים מטפלת שתגדל להם את הילדים הוא רעיון שנטחן בעבר עד דק אבל עדיין הוא עובד והוא תמיד מצחיק במיוחד כשמדובר על שחקן קומי מהשורה הראשונה שכבר הוכיח שהוא יודע להצחיק ילדים ולא רק מבוגרים והרי הרבה יותר קשה להצחיק ילדים.

אז אני ראיתי רק פרק אחד שהבן שלי ביקש שנראה ביחד והיום אני מקווה להמשיך ולראות עוד פרק כי באמת שהסדרה הזאת תפסה אותי.

מה שמזכיר לי את הסדרה "מי הבוס" זוכרים את טוני הבחור הלטיני היה המטפלת שם בבית והצחיק את כולנו וגנב את ליבה של בעלת הבית אנג'לה. 

הסדרה הזאת היתה באמת פורצת דרך, גם כי טוני ובעלת הבית קראו תיגר על התפיסה הרגילה שהבוס הוא גבר והאישה היא העוזרת וגם כי טוני היה עוזר בית ומטפלת שעשה את תפקידו בגאון וגאווה ללא טיפת  התנצלות ובלי צורך בכלל להתנצל או להסביר.

גם אנג'לה שלקחה את טוני שיחקה אותה ואמרה בפה מלא אין לי שום בעיה שמי שיטפל בבית שלי יהיה גבר ולא אני למרות שמצופה ממני לתפעל את הבית שלי או לפחות להביא עוזרת, כזאת מסוג נקבה.

כך או אחרת, הילדים בסדרה "אבא מטפלת" ו"מי הבוס" מבסוטים וניכר בהם שאין להם שום בעיה מגדרית והם דווקא עפים על המצב.
היום הבן שלי הזמין לראות אותי עוד פרק בסדרה שכל כך מצחיקה אותו ואותי ואני ממש מצפה לכך ומהרהרת בבת שלו, של האבא מטפלת, שהיא זאת שדחפה אותו להתחפש לאישה ולהפוך להיות אופר בבית של החבר שלה מהכיתה. הבת הזאת היא ממש דוגמה לדור החדש שגדל בו שאין לו ואין בו הבחנות מגדריות ורגשי נחיתות והוא הרבה הרבה מעל ענייני זכר ונקבה והמקצועות שמתאימים להם בשל היותם – הם.